Zákazník si vybere zboží v katalogu (NABÍDKA SKLA) a zašle poptávku formulářem s číslem pod daným produktem, případně doplní název produktu. Pokud chce zákazník výrobek dle vlastní představy, nebo nechce motiv dle ukázek v katalogu, napíše do formuláře číslo (případně název) výrobku a upřesní objednávku. Do formuláře prosím napište tel.číslo a email, my se vám následovně do 24 hodin ozveme pro potvrzení objednávky.

Po obdržení objednávky Vám odpovíme (napíšeme) do 24 hodin:

* konečnou cenu

* termín dodání výrobku

* způsob doručení výrobku

Konečná cena se vždy před vyrobením oznámí zákazníkovi (dohoda přes e-mail, nebo telefonicky) a až po jeho souhlasu se výrobek začne vyrábět do konečné podoby na přání zákazníka. Když objednávce nerozumíme přesně, zavoláme zákazníkovi ohledně doplnění informací. Proto je důležité do objednávky napsat telefonní číslo.

Způsob platby:

* hotově ( pokud si zákazník pro výrobek dojede )

* na poště, pokud si zákazník přeje poslat výrobek na dobírku ( na poště zaplatí cenu výrobku + cenu za balné a poštovné )

* Převodem na účet: 207050646/0600 , při objednání zboží nad 1 500 Kč poštovné a balné ZDARMA.

* Při objednání zboží nad 20 000 Kč Vám zboží zdarma doručíme až k Vám domů!

V celkové ceně je zahrnuto :

* dohodnutá cena se zákazníkem

* balné 40,- Kč

* poštovné od 90,- Kč do 130,-Kč, záleží na váze zásilky!

Dárek má na obalu nápis KŘEHCE ( musí s ním zacházet šetrně ) a je současně i pojištěný.

Doba pro dodání hotového výrobku:

O termínu dodání objednaného zboží dostane zákazník informaci e-mailem, nebo telefonicky do 24 hodin po odeslání poptávky.

Reklamace:

S reklamací se téměř nesetkáváme. Naše motto je dělat kvalitně a lidem pro radost. Naše výrobky musí dělat lidem radost. Pokud by zákazník chtěl výrobek vrátit, může jej poslat po obdržení do 48 hodin zpět na naší adresu a my mu převedeme ( vrátíme ) po převzetí výrobku peníze ihned na účet. Výrobek vytvořený na zakázku s věnováním nelze vrátit! Pokud by chtěl zákazník dárek předělat jinak, jsme schopni se s ním vždy dohodnout.

ADRESA

Vrapická 28
Stehelčeves 273 42

KONTAKTY

Telefon: 312 283 292
Mobil:    776 885 098
Email:    Krupicka.Z@seznam.cz

DOPRAVA

Česká pošta – na poštu/do ruky
Osobní převzetí
Nad 20 000 Kč osobní doručení ZDARMA