Kontaktujte nás

+420 776 885 098
+420 312 283 292

sklenickyodkrupicky@seznam.cz

Vrapická 28
273 42 Stehelčeves

Nejčastější otázky

Ano, je to možné. Fotografii digitálně upravíme v počítači, vytvoříme grafickou šablonu a tu pak nalepíme na sklo, jak nejlépe to je možné.

Ano, doporučuji vždy pískování. Pomocí pískovací techniky se dají vytvořit i drobné detaily a tím je logo na skle totožné se zadaným obrázkem. Rytí do skla se provádí ruční technikou a ta se nehodí na tento druh provedení.

Žádné množství pro nás není malé. Dekorujeme sklo již od jednoho kusu.

Rytí do skla se provádí ručně a používá se k tomu elektritová, nebo diamantová kolečka. Každé kolečko má jiný tvar a řez. Brousí se do hloubky skla a tím se vytváří obraz na skle. Pískování je jen povrchová úprava skla, která se vytváří pomocí šablon. Pomocí pískování se dá vytvořit téměř jakýkoliv dekor na sklo. Pískování a rytí do skla se dá však i kombinovat.

Výrobky, které vytvoříme podle vašeho přání, si můžete u nás vyzvednout osobně nebo vám je pošleme na adresu, do boxu, nebo do pobočky společnosti. Zboží posíláme přes Zásilkovnu ! Vše je jen na domluvě 😉

Pokud se domluvíme a sklo máme na skladě, tak do 6 kusů jsme ochotni váš dárek vytvořit do dvou dnů! Pokud je to větší počet, tak 14 dní až měsíc. Většinou se řídíme podle doručení datumu, který si do poptávky zadá zákazník.

Nákupní košík